Oprawa ceremonii pogrzebowej

Śmierć bliskiej osoby jest wydarzeniem, które z pewnością należy do trudnych. W tych szczególnych dniach, gdy trwają przygotowania do pogrzebu, mogą Państwo na nas liczyć w każdej sprawie. Do każdego pogrzebu podchodzimy z powagą, zapewniając fachową pomoc na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej. W Domu Pogrzebowym Firmy Maślakiewicz mieszczącym się w Łodzi przy ul. Pabianickiej 54 udostępniamy Państwu salę pożegnań, w której można pożegnać bliską osobę. Na Państwa życzenie możemy zająć się oprawą pogrzebu, który mogą uświetnić mistrz ceremonii, zespół wokalny, skrzypek oraz organista.

Oprawa muzyczna

Zajmujemy się oprawą muzyczną zarówno pogrzebów katolickich, jak i świeckich. Bez wątpienia muzyka nadaje powagę wydarzeniu, dlatego też w celu podkreślenia bólu po stracie bliskiej osoby mogą Państwo skorzystać z oprawy muzycznej przygotowanej przez organistę. Zaśpiewa nie tylko psalmy, ale również np. piosenkę „Przybądźcie z nieba”. Wspierać go dodatkowo może zespół wokalny i skrzypek. W ceremonii na cmentarzu może towarzyszyć dźwięk trąbki czy skrzypiec. Dotyczy to pochówków katolickich oraz świeckich.

Fotorelacja

Nasz zakład pogrzebowy działa w sposób kompleksowy, dlatego też oferujemy możliwość zamówienia fotografa. Utrwali on wspomnienia, do których będzie można wrócić po wielu latach. Fotograf może towarzyszyć Państwu w ostatnim pożegnaniu w sali pożegnań, kaplicy, w trakcie mszy czy też bezpośrednio na cmentarzu. Wiemy, że pogrzeb jest trudnym doświadczeniem, szczególnie jeśli było się w zażyłych kontaktach ze zmarłym, dlatego też nasz fotograf zadba o dyskretne zdjęcia. Zakres fotografii funeralnej jest ustalany indywidualnie.

Nasi pracownicy zawsze służą radą i pomocą tak, aby pogrzeb odbył się zgodnie z życzeniem najbliższych.

Szybki kontakt

Siedziba firmy

ul. Pabianicka 54

tel.całodobowy42 684-66-49

faks:  42 683-09-60
kom. 504-079-775a
maslakiewicz@maslakiewicz.pl

Dom pogrzebowy
i kwiaciarnia

ul. Sanocka 4

tel.całodobowy42 684-79-02

faks: 42 681-08-58
kom. 501-707-583