Urny

Zapraszamy również do skorzystania naszej oferty w zakresie urn pogrzebowych. Posiadamy w sprzedaży modele w różnych wersjach kolorystycznych i wykonane z różnorodnych materiałów. Niektórzy z naszych Klientów organizują pochówek świecki, dlatego też oferujemy urny pogrzebowe bez krzyży czy innych elementów o charakterze religijnym. Posiadamy również szeroką ofertę w zakresie urn katolickich. Niektóre z oferowanych przez nas urn pogrzebowych są dodatkowo zdobione np. kwiatami, żłobieniami, aniołkami. To u nas znajdą Państwo produkty eleganckie, bogato zdobione oraz w stylu minimalistycznym. Stawiamy na produkty wyróżniające się dbałością o szczegóły i poziomem estetyki.

Wybór urny

Urny pogrzebowe są coraz częściej wybierane ze względu na rosnące zainteresowanie pochówkiem kremacyjnym. Ze względu na materiał, którego użyto do produkcji, można wyróżnić m.in.:

  • urny kamienne,
  • urny ceramiczne,
  • urny drewniane,
  • urny metalowe.

Zazwyczaj urny drewniane są utrzymane w stylu minimalistycznym. Z kolei te kamienne są nie tylko cięższe, a przez to masywniejsze, ale również bardziej eleganckie. W naszym zakładzie pogrzebowym znajdą Państwo urny pogrzebowe o różnych kształtach, w tym okrągłe, prostokątne czy w kształcie trumny. Na specjalne Państwa życzenie jesteśmy w stanie zaoferować modele o mniej standardowych kształtach takich jak np. łezka, serce. Wiemy, że każdy z naszych Klientów ma inne oczekiwania, dlatego też stale staramy się poszerzać naszą ofertę. Zachęcamy do odwiedzenia galerii, w której znajdą Państwo zdjęcia niektórych oferowanych produktów.

Szybki kontakt

Siedziba firmy

ul. Pabianicka 54

tel.całodobowy42 684-66-49

faks:  42 683-09-60
kom. 504-079-775a
maslakiewicz@maslakiewicz.pl

Dom pogrzebowy
i kwiaciarnia

ul. Sanocka 4

tel.całodobowy42 684-79-02

faks: 42 681-08-58
kom. 501-707-583