Transport osób zmarłych

W ramach świadczonych usług oferujemy transport osób zmarłych z miejsca zgonu do wybranej przez Państwa chłodni. Przewóz jest dokonywany na zlecenie osoby, która zajmuje się organizacją uroczystości pogrzebowych. Karawany, którymi dysponujemy, spełniają wymogi sanitarne. Są dostosowane do przewozu osób zmarłych.

Nasi pracownicy cechują się wysoką kulturą osobistą oraz empatią. Mają kwalifikacje, które umożliwiają im wykonywanie pracy w podjętym zawodzie. Specjaliści z Firmy Maślakiewicz odpowiedzą na wszelkie pytania, jakie pojawią się u Państwa w trakcie przygotowywania transportu osoby zmarłej. Na Państwa życzenie pomogą także pokierować dalszym postępowaniem, dopełnieniem formalności oraz organizacją uroczystości.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasz telefon działa całodobowo, dlatego bez względu na to, o jakiej porze lub w jaki dzień będzie potrzebny transport, zapewnimy go. Usługi związane z przewozem osób zmarłych oferujemy Klientom z Łodzi oraz okolicy. Po wykonaniu telefonu robimy wszystko, aby świadczenie zostało wykonane jak najszybciej — z zachowaniem przewidzianych formalności i tradycji.

 

Szybki kontakt

Siedziba firmy

ul. Pabianicka 54

tel.całodobowy42 684-66-49

faks:  42 683-09-60
kom. 504-079-775
maslakiewicz@maslakiewicz.pl

Dom pogrzebowy
i kwiaciarnia

ul. Sanocka 4

tel.całodobowy42 684-79-02

faks: 42 681-08-58
kom. 501-707-583