+48 42 684-79-02

Nasza historia

Przeczytaj o naszych początkach

Czujemy się zaszczyceni, że odwiedzają Państwo stronę internetową naszego rodzinnego Zakładu Pogrzebowego Maślakiewicz. Jesteśmy najstarszą firmą pogrzebową na łódzkim rynku. Działalność prowadzimy od 1824 roku. W trakcie prawie 200 lat działalności przerwy w funkcjonowaniu zakładu były spowodowane jedynie działaniami wojennymi, jakie toczyły się na terenie Polski.

Zaczynaliśmy od wykonywania wszelkiego rodzaju usług stolarskich, produkcji mebli, trumien oraz częściowej organizacji uroczystości pogrzebowych. Dziś jesteśmy znani z profesjonalizmu i solidności świadczonych przez nas usług. Cechuje nas wysoka kultura osobista, empatia i szacunek do emocji, jakie wiążą się z pochowaniem bliskiej zmarłej osoby. Wiemy, że w tych trudnych chwilach najważniejsze jest godne pożegnanie i robimy wszystko, by takie w Państwa imieniu przygotować.

Zajmujemy się organizacją uroczystości pogrzebowych zarówno tradycyjnych, jak i kremacyjnych. Z godnością i empatią wykonamy wszystkie zlecone czynności związane z organizacją pochówku. Dzięki szerokiemu zakresowi oferty mogą Państwo skupić się na pożegnaniu ze Zmarłym i powolnym przeżywaniu żałoby. My zajmiemy się formalną oraz materialną stroną organizacji, aby Ostatnie Pożegnanie zostało przeprowadzone z najwyższą starannością i z zachowaniem tradycji.

Mówią o nas 

>>Kliknij tutaj<<

Galeria naszych przodków

 

Pomożemy Ci godnie pożegnać zmarłego.

© Produkcja strony – IQ Marketing

Scroll to Top