+48 42 684-79-02

Wieńce pogrzebowe

Oferujemy szeroki wybór wieńców pogrzebowych, które pozwolą godnie pożegnać Zmarłego. Do ich tworzenia używamy zarówno żywych, jak i sztucznych kwiatów. Wykonujemy wieńce o różnych kształtach, w tym okrągłe i w kształcie serca. Nasze kompozycje kwiatowe z pewnością przypadną Państwu do gustu. Mają elegancki charakter, a żywe kwiaty na długo zachowują estetyczny wygląd.

W naszej kwiaciarni znajdą Państwo zarówno kompozycje jednokolorowe, jak i te mieniące się feerią barw. Przygotowujemy wieńce pogrzebowe dla rodziców, dzieci czy też osób publicznych. Zawsze dbamy o to, by kwiaty wybrane do wykonania kompozycji tworzyły spójną całość i estetycznie się prezentowały. Wieloletnie doświadczenie we florystyce pogrzebowej sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować Klientom produkty wyróżniające się wysoką jakością i odpowiadające charakterowi uroczystości, na którą zostają przygotowane.

Jesteśmy specjalistami w zakresie usług związanych z pochówkiem, dlatego też wieńce są dopracowane i przygotowane ściśle w oparciu o wytyczne Klientów. Świadczymy także kompleksowe usługi z zakresu organizacji pochówków.

W sytuacji gdy nie mają Państwo wizji tego, jak powinien wyglądać zamówiony wieniec, służymy poradą. Mamy galerię produktów, które stworzyliśmy, dlatego na podstawie zdjęć możliwe jest dokonanie ostatecznego wyboru. Pamiętamy o tym, by wykonywane przez nas prace wyróżniały się nie tylko estetyką i trwałością, ale także by były praktyczne. Wieńce są więc wyposażone w specjalne uchwyty, które ułatwiają ich przenoszenie.

Napisy na szarfy do wieńców pogrzebowych

Do oferowanych wieńców pogrzebowych mogą Państwo zamówić dodatkowo szarfy żałobne. Zalecamy umieszczać na nich krótkie teksty, aby były czytelne, a napis odpowiednio duży. Szarfy mocujemy za pomocą cienkich drucików, które nie są widoczne na tle całej kompozycji. Zastosowana technika sprawia, że nie muszą się Państwo obawiać, iż szarfy nie wytrzymają podmuchów wiatru.

Klienci często zwracają się do nas z pytaniem o to, jaki napis należy zamieścić na szarfie. Choć jest to bardzo indywidualna kwestia, poniżej podajemy kilka przykładów, z których można skorzystać lub które mogą posłużyć jako inspiracja.

Najczęściej wybierane treści napisów na szarfie:

  • Najukochańszej Mamie – (podpis),
  • Z wyrazami głębokiego smutku – (podpis),
  • Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach – (podpis),
  • Spoczywaj w pokoju – (podpis),
  • Drogiemu (imię zmarłego) – (podpis),
  • Na zawsze Twój – (podpis),
  • Dziękuję za wszystko – (podpis).

Zapewniamy także możliwość wyboru własnego napisu. Jego treść dostosujemy do relacji, jakie łączyły Państwa ze zmarłą osobą. Teksty na szarfach są umieszczane w sposób estetyczny i za pomocą trwałego nośnika, który sprawia, że nie zostaną one zmyte podczas deszczu czy opadów śniegu.

Galeria wieńców

 

Pomożemy Ci godnie pożegnać zmarłego.

© Produkcja strony – IQ Marketing

Scroll to Top