+48 42 684-79-02

Pogotowie pogrzebowe

Prowadzimy pogotowie pogrzebowe w Łodzi

Oferujemy całodobowe usługi pogrzebowe, dostępne siedem dni w tygodniu, które obejmują wszystkie dzielnice Łodzi oraz pobliskie miejscowości takie jak Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Brzeziny, Ozorków i Stryków. W odpowiedzi na prośbę rodziny zmarłego, jesteśmy również gotowi dojechać do innych, nieco dalszych miejsc w okolicy Łodzi.

Godne pożegnanie zmarłego

Zakład Pogrzebowy Maślakiewicz świadczy pełen zakres usług związanych z organizacją ceremonii pogrzebowych. Jesteśmy synonimem starannie przeprowadzonej ceremonii pożegnania, począwszy od pierwszego kontaktu z rodziną, odbioru ciała z miejsca zgonu, przez przedstawienie wszystkich niezbędnych elementów oraz produktów pogrzebowych, aż do wykonania usługi i dostojnego oddania hołdu zmarłemu w dniu ceremonii.

CAŁODOBOWE POGOTOWIE POGRZEBOWE

JESTEŚMY DLA CIEBIE DOSTĘPNI 24/7

Kompleksowe usługi pogrzebowe

Przyjmujemy zgłoszenia telefoniczne całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki temu możemy sprawnie zorganizować ceremonię pogrzebową, w tym załatwienie wszystkich formalności oraz transport ciała zmarłego z miejsca zgonu do chłodni, niezależnie od dnia czy godziny.

Każde zlecenie na organizację pogrzebu przez Zakład Pogrzebowy Maślakiewicz w Łodzi jest traktowane z najwyższym priorytetem. Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, którzy podejmują się nawet najbardziej wymagających zadań, w tym tych skomplikowanych i czasochłonnych. Podejmujemy się organizacji pogrzebów zarówno świeckich, jak i w różnych obrządkach religijnych, zawsze z indywidualnym podejściem do każdego klienta.

 

Pomożemy Ci godnie pożegnać zmarłego.

© Produkcja strony – IQ Marketing

Scroll to Top