+48 42 684-79-02

Oprawa pogrzebu

Oprawa ceremonii pogrzebowej

Śmierć bliskiej osoby jest wydarzeniem, które nie należy do łatwych. W tych szczególnych dniach, gdy trwają przygotowania do pogrzebu, mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie. Do każdego pogrzebu podchodzimy z powagą, zapewniając fachową pomoc na każdym etapie organizacji ceremonii. Służymy radą i wsparciem, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy podpowiedzieć Państwu rozwiązania, które są sprawdzone.

Choć pogrzeb to trudna chwila zarówno dla Rodziny i Przyjaciół Zmarłego, to robimy wszystko, aby uroczystość była przygotowana i poprowadzona w sposób godny. Po latach wiele wspomnień z życia osoby, która odeszła, się zaciera. Niejednokrotnie wraca się myślami do ostatnich wspólnych chwil, w tym również do uroczystości pożegnalnej. Warto więc zadbać o to, aby miała wyjątkowy charakter i odzwierciedlała miłość, szacunek oraz wdzięczność za wspólnie spędzone chwile.

W Domu Pogrzebowym Firmy Maślakiewicz mieszczącym się w Łodzi przy ul. Pabianickiej 54, udostępniamy Państwu salę pożegnań, w której można spędzić ostatnie chwile z bliską osobę. Z doświadczenia wiemy, że możliwość spotkania się ze Zmarłym w kameralnym gronie i w dogodnych warunkach, ma kluczowe znaczenia dla procesu przeżywania żałoby i pogodzenia się z odejściem tych, którzy byli dla nas tak ważni. Na Państwa życzenie możemy zająć się oprawą pogrzebu, który mogą uświetnić mistrz ceremonii, zespół wokalny, skrzypek oraz organista.

Zajmujemy się przygotowaniem wiązanek pogrzebowych, oprawą muzyczną zarówno pogrzebów katolickich, jak i świeckich. Bez wątpienia muzyka nadaje powagę wydarzeniu, dlatego też w celu podkreślenia bólu po stracie bliskiej osoby, mogą Państwo skorzystać z oprawy muzycznej przygotowanej przez organistę. Zaśpiewa nie tylko psalmy, ale również np. pieśń „Przybądźcie z nieba”.

Wspierać go dodatkowo może zespół wokalny i skrzypek. W ceremonii na cmentarzu może towarzyszyć dźwięk trąbki czy skrzypiec. Usługa dotyczy zarówno ceremonii katolickich, jak i świeckich. Warto przy tym podkreślić, że muzyka od zawsze towarzyszy ludziom w przeżywaniu żałoby. Koi duszę, dodaje wewnętrznego spokoju i pozwala skupić się na przeżywaniu własnych emocji, które odczuwamy w tych doniosłych chwilach.

Fotorelacja

Nasz zakład pogrzebowy działa w sposób kompleksowy, dlatego też oferujemy możliwość zamówienia fotografa. Utrwali on wspomnienia, do których będzie można wrócić po wielu latach. Fotograf może towarzyszyć Państwu w ostatnim pożegnaniu w sali pożegnań, kaplicy, w trakcie mszy czy też bezpośrednio na cmentarzu. Wiemy, że pogrzeb jest trudnym doświadczeniem, szczególnie jeśli było się w zażyłych kontaktach ze zmarłym, dlatego też nasz fotograf zadba o dyskretne zdjęcia. Zakres fotografii funeralnej jest ustalany indywidualnie.

Nasi pracownicy zawsze służą radą i pomocą tak, aby pogrzeb odbył się zgodnie z życzeniem najbliższych.

Galeria

 

Pomożemy Ci godnie pożegnać zmarłego.

© Produkcja strony – IQ Marketing

Scroll to Top