+48 42 684-79-02

Trumny

Trumny

Zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług pogrzebowych w zakresie trumien zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Oferujemy produkty wysokiej jakości, które odznaczają się wysokim poziomem estetyki.

Znajdą Państwo u nas trumny produkowane z różnych gatunków drewna np.:

  • trumny dębowe,
  • trumny sosnowe,
  • trumny z topoli.

Nasza oferta obejmuje trumny tradycyjne, które są przeznaczone do pochówku ciała w grobie oraz trumny kremacyjne nadające się do spopielenia. Te pierwsze są idealnie wypolerowane i lakierowane, ich uzupełnienie stanowią uchwyty z mosiądzu lub miedzi. Te drugie charakteryzuje prostota wykonania oraz fakt, że spełniają normy, jakie są narzucane przez krematoria.

Innymi dodatkami trumien mogą być np. poduszki, wybicia, krzyże. W ofercie znajdą Państwo również wieńce na uroczystości pożegnalne, które mogą zostać na specjalne życzenie dodatkowo opatrzone szarfami żałobnymi.

Szeroki zakres oferowanych produktów zapewnia Państwu możliwość wyboru rozwiązania, które najbardziej odpowiada Państwa oczekiwaniom. Służymy radami odnośnie do formalnego i praktycznego przebiegu uroczystości pożegnalnych. Pomagamy w dopełnianiu formalności, pełniąc funkcję pośrednika pomiędzy Rodziną Zmarłego a stosownymi urzędami. Dzięki temu nasi Klienci mogą skupić się na własnych emocjach, które są związane z Ostatnim Pożegnaniem.

Galeria trumien

 

Pomożemy Ci godnie pożegnać zmarłego.

© Produkcja strony – IQ Marketing

Scroll to Top