+48 42 684-79-02

Nasze usługi dla Ciebie i Twojego bliskiego

Oprawa pogrzebu

Śmierć bliskiej osoby jest wydarzeniem, które nie należy do łatwych.

W tych szczególnych dniach, gdy trwają przygotowania do pogrzebu, mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie.

Do każdego pogrzebu podchodzimy z powagą, zapewniając fachową pomoc na każdym etapie organizacji ceremonii.

Służymy radą i wsparciem, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy podpowiedzieć Państwu rozwiązania, które są sprawdzone.
Sala pożegnań

Z doświadczenia wiemy, że możliwość spotkania się ze Zmarłym w kameralnym gronie i w dogodnych warunkach, ma kluczowe znaczenia dla procesu przeżywania żałoby i pogodzenia się z odejściem tych, którzy byli dla nas tak ważni. 

W tym celu przygotowaliśmy dla państwa salę pożegnań którą możemy dostosować pod pożegnania świeckie bądź wyznaniowe.

Sala ma delikatny wystrój pozwala na przeżywanie smutku i zadumy w sposób odpowiedni dla ceremonii pogrzebowej.
Oprawa muzyczna

Zajmujemy się przygotowaniem oprawą muzyczną zarówno pogrzebów katolickich, jak i świeckich. Bez wątpienia muzyka nadaje powagę wydarzeniu, dlatego też w celu podkreślenia bólu po stracie bliskiej osoby, mogą Państwo skorzystać z oprawy muzycznej przygotowanej przez organistę. Zaśpiewa nie tylko psalmy, ale również np. pieśń „Przybądźcie z nieba”.

W ceremonii na cmentarzu może towarzyszyć dźwięk trąbki czy skrzypiec. Usługa dotyczy zarówno ceremonii katolickich, jak i świeckich

Warto przy tym podkreślić, że muzyka od zawsze towarzyszy ludziom w przeżywaniu żałoby. Koi duszę, dodaje wewnętrznego spokoju i pozwala skupić się na przeżywaniu własnych emocji, które odczuwamy w tych doniosłych chwilach.
Namiot i nagłośnienie

Choć pogrzeb to trudna chwila zarówno dla Rodziny i Przyjaciół Zmarłego, to robimy wszystko, aby uroczystość była przygotowana i poprowadzona w sposób godny. Po latach wiele wspomnień z życia osoby, która odeszła, się zaciera.

Niejednokrotnie wraca się myślami do ostatnich wspólnych chwil, w tym również do uroczystości pożegnalnej.

Warto więc zadbać o to, aby miała wyjątkowy charakter dlatego mamy do dyspozycji system nagłośnienia z którego może skorzystać osoba prowadząca pożegnanie przy grobie, możemy również puścić ulubiony utwór muzyczny najbliższej osoby bądź Ave Maria aby wypełnić Ciszę podczasu układania kwiatów na grobie.

Namiot który prócz walorów estetycznych może uchronić najbliższą rodzinę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Dopełnienie naszej oferty

Kwiaciarnia przy naszej firmie

Przy naszym zakładzie prowadzimy również kwiaciarnie  Niezapominajka w której państwo mogą zaopatrzyć się w piękne wieńce pogrzebowe dodatki takie jak np znicze, zamówić przystrojenie do urny wszystko to dla państwa dowieziemy na cmentarz w dniu pogrzebu.

IMG_8863.jpeg
IMG_8876.jpeg
IMG_7173.jpeg
IMG_7796.jpeg
IMG_7737.jpeg
IMG_7793.jpeg
IMG_2005.jpeg
IMG_1582.jpeg
IMG_1300.jpeg

Klepsydry do pobrania:
Klepsydra
Klepsydra świecka

Pomożemy Ci godnie pożegnać zmarłego.

© Produkcja strony – IQ Marketing

Scroll to Top